位置:首页 > IC中文资料第7680页 > EP2015ACN
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
EP2015ACN
SCRs
General Description The Teccor line of thyristor SCR semi-conductors are half-wave, unidirectional, gate-controlled rectifiers which complement Teccors line of sensitive SCRs. Teccor offers devices with ratings of 1 A to 70 A and 200 V to 1000 V, with gate sensitivities from 10 mA to 50 mA. If ga
TECCOR
POWER RECTIFIERS(20A,50-200V)
MOSPEC
统懋
EP2015ACN产品属性
  • 型号
    EP2015ACN
    FAST QUAD PNP ARRAY
更新时间:2026-5-14 22:30:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
24+
CDIP14
80000
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增