位置:首页 > IC中文资料 > EMT1225CB
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
EMT1225CB
METER SOCKET RING TEST BLOCK 225A 2P QDP-TM 1PO
文件:113.88 Kbytes Page:2 Pages
SCHNEIDER
施耐德
ALTERNISTORS
DESCRIPTION The TODV 625 ---> 1225 use high performance passivated glass alternistor technology. Featuring very high commutation levels and high surge current capability, this family is well adapted to power control on inductive load (motor, transformer...) FEATURES .HIGH COMMUTATION : > 88 A/
STMICROELECTRONICS
意法半导体
.025 NPN Phototransistors
PRODUCT DESCRIPTION A small area high speed NPN silicon phototransistor mounted in a 5 mm diameter lensed, end looking, transparent plastic package. Detectors in this series have a half power acceptance angle (θ1/2) of 5°. These devices are spectrally and mechanically matched to the VTE12xx serie