位置:首页 > IC中文资料 > EML30US09
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
EML30US09
AC-DC Power Supplies
文件:767.88 Kbytes Page:4 Pages
XPPOWER
AC-DC Power Supplies
The EML30 is a series of open frame and encapsulated 30W AC-DC single output power supplies designed for medical applications.\n\nThe series provides a number of flexible mechanical options including open frame PCB mount (suffix -P), open frame chassis mount (suffix -T), encapsulated PCB mount (suff • Regulated single outputs 3.3V to 48VDC\n\n• Input range 85 to 264VAC\n\n• Open frame or encapsulated PCB mount\n\n• Open frame or encapsulated chassis mount\n\n• Encapsulated DIN rail mount\n\n• Medical (2 x MOPP) approvals\n\n• 3.0kVAC input to output isolation\n\n• Class II construction\n\n• Pea;
XPPOWER
封装/外壳:4-DIP 模块 包装:盒 描述:AC/DC CONVERTER 9V 30W 电源 - 板安装 AC DC 转换器
包装:盒 描述:AC/DC CONVERTER 9V 30W 电源 - 外部/内部(板外) AC DC 转换器
文件:70.15 Kbytes Page:2 Pages
EML30US09产品属性
  • 类型
    描述
  • InputVoltage:
    Single Phase
  • OutputVoltage:
    9V
  • OutputCurrent:
    3.33A