位置:首页 > IC中文资料第2295页 > ELJPB470KF
ELJPB470KF价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ELJPB470KF
Low DCR and large current capability, suitable for power circuitry.
PANASONIC
松下
ELJPB470KF
Fixed Inductors Chip Inductors
文件:134.28 Kbytes Page:7 Pages
PANASONIC
松下
ELJPB470KF
High Power Types PF, PE, PC, PA, PB
文件:283.88 Kbytes Page:5 Pages
ELJPB470KF
High Power Type PF, PE, PC, PA, PB
文件:236.05 Kbytes Page:7 Pages
Silicon planar type
Silicon planar type For stabilization of power supply ■ Features • Large power dissipation: PD = 1 W • Zener voltage VZ: 4.7 V to 51 V • Zener voltage allowable deviation: 10 • Auto mounting possible
Silicon NPN Transistor RF Power Output
Description: The NTE470 is a silicon NPN RF transistor in a W52 type package designed primarily for application as a high–power linear amplifier from 2.0 to 30MHz. Features: • Specified 12.5V, 30MHz Characteristics: Output Power = 100W (PEP) Minimum Gain = 10dB Efficie
NTE
VERY LOW NOISE QUAD OPERATIONAL AMPLIFIER
AD
亚德诺
GENERAL DESCRIPTION The OP470 is a high-performance monolithic quad operational amplifier with exceptionally low voltage noise, 5 nV/√Hz at 1 kHz max, offering comparable performance to ADI’s industry standard OP27. The OP470 features an input offset voltage below 0.4 mV, excellent for a quad op
AD
亚德诺
ELJPB470KF产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ELJPB470KF
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    CHIP INDUCTOR 1812 47UH 10%
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    INDUCTOR 1812 47 10% 210MA
    INDUCTOR, 1812, 47H, 10%, 210MA
    Panasonic Industrial Company
    Inductor SMD 1812 high current 47uH
更新时间:2026-5-13 22:58:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
2016+
SMD
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!