位置:首页 > IC中文资料第2295页 > ELJPB390KF
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ELJPB390KF
Low DCR and large current capability, suitable for power circuitry.
PANASONIC
松下
ELJPB390KF
Fixed Inductors Chip Inductors
文件:134.28 Kbytes Page:7 Pages
PANASONIC
松下
ELJPB390KF
High Power Type PF, PE, PC, PA, PB
文件:236.05 Kbytes Page:7 Pages
ELJPB390KF
High Power Types PF, PE, PC, PA, PB
文件:283.88 Kbytes Page:5 Pages
Phase Control SCR 450 Amperes Average 2400 Volts
POWEREX
Silicon Complementary Transistors General Purpose
Description: The NTE390 (NPN) and NTE391 (PNP) are silicon compelementary transistors in a TO218 type package designed for general purpose power amplifier and switching applications. Features: ● 10A Collector Current ● Low Leakage Current: ICEO = 0.7mA @ VCE = 60V ● Excellent DC Gain: hFE = 4
NTE
LM390 1W Battery Operated Audio Power Amplifier
文件:162.58 Kbytes Page:6 Pages
NSC
国半
NSC
国半
Silicon planar type
文件:49.05 Kbytes Page:4 Pages
ELJPB390KF产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ELJPB390KF
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    INDUCTOR 1812 39 10% 230MA
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    INDUCTOR, 1812, 39H, 10%, 230MA
    Panasonic Industrial Company
    Inductor SMD 1812 high current 39uH
更新时间:2026-5-13 22:58:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
2016+
SMD
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!