位置:首页 > IC中文资料第11082页 > EETHD2S121HJ
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
EETHD2S121HJ
Aluminum Electrolytic Capacitors
文件:62.63 Kbytes Page:2 Pages
PANASONIC
松下
EETHD2S121HJ
Aluminum Electrolytic Capacitors/ HD
文件:54.8 Kbytes Page:2 Pages
PANASONIC
松下
EETHD2S121HJ
文件:67.67 Kbytes Page:2 Pages
Snap-in Type
Snap-in Type
Large Can Aluminum Electrolytic Capacitors
EETHD2S121HJ产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    EETHD2S121HJ
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    CAPACITOR SNAP IN 420V 120UF
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    Panasonic Industrial Company
    Snap-in HD series capacitor 420V 120uF