位置:首页 > IC中文资料第12858页 > EETEE2W121JJ
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
EETEE2W121JJ
松下
EETEE2W121JJ
松下
Large Can Aluminum Electrolytic Capacitors
文件:344.17 Kbytes Page:2 Pages
尼吉康
EETEE2W121JJ产品属性
  • 型号
    EETEE2W121JJ
  • 功能描述
    Cap Aluminum 120uF 450V 20%(25 X 30mm) Snap-In 10mm 1220mA 3000h 105 C Bulk
  • 功能描述
    CAPACITOR SNAP-IN 450V 120UF
    Panasonic Industrial Devices
    CAP, ALU ELEC, 120UF, 450V, SNAP IN
    Panasonic Industrial Company
    Capacitor Snap-in EE 450V 120uF 25x30