位置:首页 > IC中文资料第3069页 > EEEFK1V331AP
EEEFK1V331AP价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
EEEFK1V331AP
Aluminum Electrolytic Capacitors
PANASONIC
松下
EEEFK1V331AP
Aluminum Electrolytic Capacitors/ FK
Surface Mount Type Series: FK Type: V ■ Features ● Endurance: 2000 h to 5000 h at 105 °C ● Low impedance (40 to 60 less than FC series) Miniaturized (30 to 50 less than FC series) ● Vibration-proof product is available upon request. (ø8 mm and larger) ● AEC-Q200 qualified✽ ● RoHS di
PANASONIC
松下
EEEFK1V331AP
Aluminum Electrolytic Capacitors/Medium-size FK
文件:247.79 Kbytes Page:4 Pages
EEEFK1V331AP
文件:70.32 Kbytes Page:2 Pages
EEEFK1V331AP
文件:83.51 Kbytes Page:2 Pages
EEEFK1V331AP
EEEFK1V331AP
nullAluminum Electrolytic Capacitors Medium-size FK
文件:254.53 Kbytes Page:4 Pages
EEEFK1V331AP
EEEFK1V331AP
EEEFK1V331AP
EEEFK1V331AP
ALUMINUM ELEECTROLYTIC CAPACITORS/FK
Aluminum Electrolytic Capacitor/EB
文件:91.77 Kbytes Page:5 Pages
Aluminum Electrolytic Capacitor/TG
文件:73.72 Kbytes Page:5 Pages
Sealed Tact Switch
ITT
EEEFK1V331AP产品属性
  • 型号
    EEEFK1V331AP
  • 功能描述
    Capacitor;Alum Electrolytic;Cap 330uF;Tol 20%;Vol-Rtg 35VDC;SMT;Hi-Temp Reflow
  • 功能描述
    CAP ELECT 330UF 35V FK SMD
    CAPACITOR 330UF 35V
    CAP, AL ELEC, 330UF, 35V, SMD, FULL REEL
    Panasonic Industrial Company
    Ecap 330uF 35V G Case
更新时间:2026-5-14 22:59:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
24+
SMD,D10xL10.2mm
71347
免费送样,账期支持,原厂直供,没有中间商赚差价
Panasoni
24+
SMD-2
公司原厂原装现货假一罚十!特价出售!强势库存!
22+
SMD
PANASON
18+
SMD
保证进口原装可开17%增值税发票