位置:首页 > IC中文资料第3199页 > EEE1VS2R2SR
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
EEE1VS2R2SR
Surface Mount Type
■ Features ● Endurance: 85 °C 2000 h ● Vibration-proof product is available upon request. (08 mm and larger) ● AEC-Q200 qualifi ed✽ ● RoHS directive compliant
PANASONIC
松下
EEE1VS2R2SR
Aluminum Electrolytic Capacitors/ S
PANASONIC
松下
EEE1VS2R2SR
EEE1VS2R2SR
EEE1VS2R2SR
EEE1VS2R2SR
EEE1VS2R2SR
EEE1VS2R2SR
EEE1VS2R2SR
EEE1VS2R2SR
EEE1VS2R2SR
EEE1VS2R2SR
文件:106.21 Kbytes Page:5 Pages
PACIFIC
EEE1VS2R2SR
EEE1VS2R2SR产品属性
  • 型号
    EEE1VS2R2SR
  • 功能描述
    Cap Aluminum 2.2uF 35V 20%(3 X 5.4mm) SMD 8mA 1000 hr 85
  • 功能描述
    SMD E-CAP 35V 2.2MF
    Panasonic Industrial Company
    Aluminium Electrolytic - SMT