位置:首页 > IC中文资料第3199页 > EEE1HAR33SR
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
EEE1HAR33SR
Aluminum Electrolytic Capacitors/ S
■ Features ● Endurance: 85 °C 2000 h ● Vibration-proof product is available upon request. (08 mm and larger) ● AEC-Q200 qualifi ed✽ ● RoHS directive compliant
PANASONIC
松下
EEE1HAR33SR
PANASONIC
松下
EEE1HAR33SR
EEE1HAR33SR
EEE1HAR33SR
EEE1HAR33SR
EEE1HAR33SR
EEE1HAR33SR
EEE1HAR33SR
EEE1HAR33SR
Surface Mount Type
EEE1HAR33SR
EEE1HAR33SR
EEE1HAR33SR
EEE1HAR33SR
EEE1HAR33SR
EEE1HAR33SR
Vibration-proof product is available upon request. (08 mm and larger)
EEE1HAR33SR
EEE1HAR33SR
EEE1HAR33SR
文件:111.39 Kbytes Page:5 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
Surface Mount Type
EEE1HAR33SR产品属性
  • 型号
    EEE1HAR33SR
  • 功能描述
    CAP 0.33UF 50VDC 20% 4 X 5.4MM SMD 3MA 2
  • 制造商
    Panasonic Industrial Company
  • 功能描述
    SMD cap 0.33uF 50V 85deg