位置:首页 > IC中文资料第5996页 > ECOS2WB221EA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ECOS2WB221EA
Large Can Aluminum Electrolytic Capacitors
文件:178.41 Kbytes Page:2 Pages
PANASONIC
松下
PANASONIC
松下
Snap-in Type
文件:71.37 Kbytes Page:5 Pages
Snap-in Type
ECOS2WB221EA产品属性
  • 型号
    ECOS2WB221EA
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    Cap Aluminum 220uF 450V 20%(35 X 30mm) Aluminum Cylindrical Can 10mm 0.754 Ohm 1000mA 3000 hr 105
  • 制造商
  • 功能描述