位置:首页 > IC中文资料第7004页 > ECOS2GA331DA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ECOS2GA331DA
Large Can Aluminum Electrolytic Capacitors
TS-HA Series two terminal snap-in ■ 3000 hour* life at 105ºC with high ripple current capability ■ Wide range of case sizes including 20mm, low profile lengths ■ NEW: 40mm diameter sizes through 100WV. ■ Can vent construction
PANASONIC
松下
PANASONIC
松下
ECOS2GA331DA产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ECOS2GA331DA
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    Capacitor;Aluminum Electrolytic;Cap 330uF;Vol-Rtg 400V;Snap-In;Ts-Ha;2 Pin
  • 制造商
    Panasonic Industrial Company
  • 功能描述
    TSHA Al electrolytic cap,330uF 400V