位置:首页 > IC中文资料第7366页 > ECOS2DA471DA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ECOS2DA471DA
Large Can Aluminum Electrolytic Capacitors
TS-HA Series two terminal snap-in ■ 3000 hour* life at 105ºC with high ripple current capability ■ Wide range of case sizes including 20mm, low profile lengths ■ NEW: 40mm diameter sizes through 100WV. ■ Can vent construction
PANASONIC
松下
PANASONIC
松下
ECOS2DA471DA产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ECOS2DA471DA
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 制造商
    Panasonic Electric Works
  • 功能描述
    CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 200 V, 470 uF, THROUGH HOLE MOUNT