位置:首页 > IC中文资料第7351页 > ECOS2AA102CA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ECOS2AA102CA
Large Can Aluminum Electrolytic Capacitors
TS-HA Series two terminal snap-in ■ 3000 hour* life at 105ºC with high ripple current capability ■ Wide range of case sizes including 20mm, low profile lengths ■ NEW: 40mm diameter sizes through 100WV. ■ Can vent construction
PANASONIC
松下
PANASONIC
松下
ECOS2AA102CA产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ECOS2AA102CA
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    CAP ALUM 1000UF 100V 20% SNAP
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    CAPACITOR 1000UF 100V
    CAPACITOR, 1000UF, 100V
    Panasonic Industrial Company
    TSUP Al electrolytic cap 1000uF 100Vdc