位置:首页 > IC中文资料第7264页 > ECOS1VA103CA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ECOS1VA103CA
Large Can Aluminum Electrolytic Capacitors
TS-HA Series two terminal snap-in ■ 3000 hour* life at 105ºC with high ripple current capability ■ Wide range of case sizes including 20mm, low profile lengths ■ NEW: 40mm diameter sizes through 100WV. ■ Can vent construction
PANASONIC
松下
ECOS1VA103CA
■ Features ● Compact size (30~40 smaller than TS-NH series) ● Long 2000 hour life at 105¡C with high ripple current capability ● Wide range of case sizes including 20mm, low profile lengths ● Top vent construction
PANASONIC
松下
Snap-in Type
文件:102.44 Kbytes Page:7 Pages
Snap-in Type
ECOS1VA103CA产品属性
  • 型号
    ECOS1VA103CA
  • 功能描述
    CAPACITOR 10000UF 35V
  • 功能描述
    CAPACITOR, 10000UF, 35V
    Panasonic Industrial Company
    TSHA Al electrolytic cap,10000uF 35V