位置:首页 > IC中文资料第7191页 > ECOS1HA682DA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ECOS1HA682DA
Large Can Aluminum Electrolytic Capacitors
TS-HA Series two terminal snap-in ■ 3000 hour* life at 105ºC with high ripple current capability ■ Wide range of case sizes including 20mm, low profile lengths ■ NEW: 40mm diameter sizes through 100WV. ■ Can vent construction
PANASONIC
松下
ECOS1HA682DA
Long 3000 hour life at 105C with high ripple current capability
■ Features ● Compact size (30~40 smaller than TS-NH series) ● Long 2000 hour life at 105¡C with high ripple current capability ● Wide range of case sizes including 20mm, low profile lengths ● Top vent construction
PANASONIC
松下
ECOS1HA682DA
Snap-in Type
文件:102.44 Kbytes Page:7 Pages
Snap-in Type
ECOS1HA682DA产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ECOS1HA682DA
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 制造商
    Panasonic Industrial Company
  • 功能描述
    Cap Aluminum 6800uF 50V 20%(30 X 40mm) Snap-In 10mm 0.046 Ohm 3300mA 3000h 105 C Bulk