位置:首页 > IC中文资料 > ECL15US05
ECL15US05价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ECL15US05
XPPOWER
ECL15US05
530 Watts ECL Series
文件:450.44 Kbytes Page:6 Pages
XPPOWER
ECL15US05
Ultra Compact Size
文件:449.75 Kbytes Page:6 Pages
ECL15US05
Ultra Compact Size
ECL15US05
5-30 Watts
ECL15US05
PCB Mount
文件:122.52 Kbytes Page:2 Pages
AC-DC Power Supplies
The ECL15 series can be supplied as PCB mount open frame (suffix -P), PCB mount encapsulated (suffix -E), open frame chassis mount (suffix -T), or as encapsulated chassis mount with screw terminals (suffix -S) with an optional DIN clip (suffix -SD).\n\nWith approvals to international safety standard • Regulated single outputs 3.3V to 48VDC\n• Regulated dual outputs +5V +12VDC, ±12V & ±15VDC\n• Regulated triple outputs +5V ±12V & +5V ±15VDC\n• Input range 85 to 264VAC\n• Open frame or encapsulated PCB mount\n• Open frame or encapsulated chassis mount\n• Encapsulated DIN rail mount\n• Peak load c;
AC-DC Power Supplies
5-30 Watts
封装/外壳:4-DIP 模块 包装:管件 描述:AC/DC CONVERTER 5V 15W 电源 - 板安装 AC DC 转换器
包装:托盘 描述:AC/DC CONVERTER 5V 15W 电源 - 外部/内部(板外) AC DC 转换器
文件:87.03 Kbytes Page:2 Pages
文件:197.65 Kbytes Page:8 Pages
文件:362.57 Kbytes Page:4 Pages
Single Output Enclosed Switchers
ECL15US05产品属性
  • OutputVoltage:
    5V
  • OutputCurrent:
    3.9A