位置:首页 > IC中文资料第2043页 > ECET2GA102
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Aluminum Electrolytic Capacitors
PANASONIC
松下
Large Can Aluminum Electrolytic Capacitors
PANASONIC
松下
Long Life - endurance rating of 3000 hours at 105째C Can vent construction
a Phase-Dimmable, Primary-Side Regulated LED Driver
文件:1.245 Mbytes Page:26 Pages
TI
德州仪器
ECET2GA102产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ECET2GA102
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    Capacitor;Aluminum Electrolytic;Cap;1000uF;Vol-Rtg 400V;Snap-In;Tup;4 Pin
  • 制造商
    Panasonic Industrial Company
  • 功能描述
    T-HA 4 pin Al elec cap,1000uF 400V