位置:首页 > IC中文资料第2553页 > ECEC2WP470CJ
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Aluminum Electrolytic Capacitors
TS-UP Series 85°C, 3000 hours ■ Compact size for general purpose and industrial applications ■ 2 and 3 pin versions available ■ 20mm lengths for low profile applications
PANASONIC
松下
ECEC2WP470CJ产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ECEC2WP470CJ
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    CAP ALU ELEC 47UF 450V SNA