位置:首页 > IC中文资料第4530页 > ECEA1CKA470I
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ECEA1CKA470I
Aluminum Electrolytic Capacitors/ KA
■ Features ● Endurance : 85° C 1000 h ● 7 mm height ● RoHS directive compliant
PANASONIC
松下
Radial Lead Type ■ Features ● Endurance : 85° C 1000 h ● 7 mm height ● RoHS directive compliant
PANASONIC
松下
Radial Lead Type
文件:121.25 Kbytes Page:2 Pages
文件:72.83 Kbytes Page:2 Pages
ECEA1CKA470I产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ECEA1CKA470I
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    Cap Aluminum 47uF 16V 20%(5 X 7mm) Radial 2.5mm 70mA 1000 hr 85
  • 制造商
  • 功能描述