位置:首页 > IC中文资料第3072页 > ECA2AMR47
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ECA2AMR47
Aluminum Electrolytic Capacitors/ M
PANASONIC
松下
ECA2AMR47
Radial Lead Type
PANASONIC
松下
ECA2AMR47
ECA2AMR47
ECA2AMR47
Aluminum Electrolytic Capacitors
ECA2AMR47
ECA2AMR47
ECA2AMR47
ECA2AMR47
Radial Lead Type ■ Features Endurance: +105°C 1000 to 2000 h Smaller than Series NHE
ECA2AMR47
ECA2AMR47
ECA2AMR47
ECA2AMR47
ECA2AMR47
ECA2AMR47
ECA2AMR47
ECA2AMR47
ECA2AMR47
Radial Lead Type
ECA2AMR47
ECA2AMR47
ECA2AMR47
ECA2AMR47
文件:308.14 Kbytes Page:5 Pages
ECA2AMR47
文件:119.51 Kbytes Page:5 Pages
ECA2AMR47
Aluminium Electrolytic Capacitor
文件:4.98967 Mbytes Page:30 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
ECA2AMR47
ECA2AMR47
Aluminum Electrolytic Capacitor M
ECA2AMR47
ECA2AMR47产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ECA2AMR47
  • 制造商
  • 功能描述
    CAPACITOR, 0.47UF, 100V
  • 制造商
    Panasonic Industrial Devices
  • 功能描述
    CAPACITOR 0.47UF 100V
    Panasonic Industrial Devices
    CAPACITOR, 0.47UF, 100V
    Panasonic Industrial Company
    M radial Al elect cap 470nF 100Vdc