位置:首页 > IC中文资料第4690页 > ECA2AAM331X
ECA2AAM331X产品属性
  • 型号
    ECA2AAM331X
  • 功能描述
    CAPACITOR 330UF 100V
  • 功能描述
    CAPACITOR, 330UF, 100V
    CAP, ALU ELEC, 330UF, 100V, RAD
    Distributed By MCM
    Capacitor 100V 330UFD Radial Panasonic ECA 12.5D x 25mm