位置:首页 > IC中文资料第4690页 > ECA2AAM330X
ECA2AAM330X产品属性
  • 型号
    ECA2AAM330X
  • 功能描述
    CAPACITOR 33UF 100V
  • 功能描述
    CAPACITOR, 33UF, 100V
    Distributed By MCM
    Capacitor 100V 33UFD Radial Panasonic ECA 8D x 11.5mm