位置:首页 > IC中文资料第4690页 > ECA2AAM2R2X
ECA2AAM2R2X产品属性
  • 型号
    ECA2AAM2R2X
  • 功能描述
    CAPACITOR 2.2UF 100V
  • 功能描述
    CAPACITOR, 2.2UF, 100V
    Distributed By MCM
    Capacitor 100V 2.2UFD Radial Panasonic ECA 5D x 11mm
    CAPACITOR ALUM ELEC, 2.2UF, 100V, 20%, RADIAL; Product
  • Range
    PANASONIC - AM Series;
  • Capacitance
    2.2F; Capacitance
  • Tolerance
    20%; Voltage
  • Rating
    100V;
  • Diameter
    5mm;
  • Height
    11mm; Capacitor
  • Terminals
    Radial Leaded; Lead
  • Spacing
    2mm ;RoHS