位置:首页 > IC中文资料第4690页 > ECA2AAM221X
ECA2AAM221X产品属性
  • 型号
    ECA2AAM221X
  • 功能描述
    CAPACITOR 220UF 100V
  • 功能描述
    CAPACITOR, 220UF, 100V
    CAP, ALU ELEC, 220UF, 100V, RAD
    Distributed By MCM
    Capacitor 100V 220UFD Radial Panasonic ECA 12.5D x 20mm