位置:首页 > IC中文资料第5192页 > ECA1HHGR47
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
ECA1HHGR47
Aluminum Electrolytic Capacitors/ NHG
Radial Lead Type ■ Features Endurance: +105°C 1000 to 2000 h Smaller than Series NHE
PANASONIC
松下
ECA1HHGR47
PANASONIC
松下
ECA1HHGR47
ECA1HHGR47
ECA1HHGR47
ECA1HHGR47
ECA1HHGR47
ECA1HHGR47
ECA1HHGR47
ECA1HHGR47
ECA1HHGR47
ECA1HHGR47
ECA1HHGR47
ECA1HHGR47
ECA1HHGR47
文件:112.56 Kbytes Page:5 Pages
ECA1HHGR47
Radial Lead Type
文件:317.95 Kbytes Page:5 Pages
ECA1HHGR47产品属性
  • 型号
    ECA1HHGR47
  • 功能描述
    Cap Aluminum 0.47uF 50V 20%(5 X 11mm) Radial Aluminum Cylindrical Can 2mm 5mA 1000 hr 105
  • 制造商
  • 功能描述
    50VDC 0.47uF 20% 5mA 3@2MinuA 1000hr 105 -55 N/R N/R 11mm 5mm Bulk
    Panasonic Industrial Devices
    CAPACITOR RADIAL 50V 0.47UF
    CAPACITOR, RADIAL, 50V, 0.47UF