位置:首页 > IC中文资料 > EC11K0925801
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
EC11K0925801
11mm Size Metal Shaft Long Life Type
11mm Size Metal Shaft Long Life Type Encoder Compact and highly reliable type available in many varieties.
ALPS
阿尔卑斯
EC11K0925801
11mm Size Metal Shaft Type
文件:1.27799 Mbytes Page:9 Pages
ALPSALPINE
阿尔派
EC11K0925801
旋转编码器
ALPSALPINE
阿尔派
EC11K0925801产品属性
  • 类型
    描述
  • 输出信号:
    Square Wave
  • 直径 / 宽度:
    0.2352 inch (5.98 mm)