位置:首页 > IC中文资料第12400页 > EA11001C
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
EA11001C
80~100W AC-DC Single Output Desk Top Type
飞利浦
11 GHz Buffer Amplifier MMIC
General Description The RMWB11001 is a 2-stage GaAs MMIC amplifier designed as a 10.5 to 11.7 GHz Buffer Amplifier for use in point to point and point to multi-point radios, and various communications applications. In conjunction with other Fairchild RF amplifiers, multipliers and mixers it forms
11-33 GHz Tripler MMIC
General Description The RMWT11001 is an 11 to 33 GHz Tripler designed for use in point to point and point to multi-point radios, and various communications applications. In conjunction with other Fairchild RF Components amplifiers, multipliers and mixers it forms part of a complete 38 GHz transmi
FAIRCHILD
仙童半导体
110MHz SAW Filter 2MHz Bandwidth
胜普电子
EA11001C产品属性
  • 型号
    EA11001C
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 9:48:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
PHI
23+
SOP8S
50000
全新原装正品现货,支持订货
PHI
24+
NA
SOP8S
原装正品 假一罚十!
22+
SOP-8
公司只有原装 品质保证
ROHS
一级代理 原装正品假一罚十价格优势长期供货
23+
SOP8
一级代理原厂VIP渠道,专注军工、汽车、医疗、工业、
TOSHIBA/东芝
DO214/A
只做原装正品现货或订货!终端客户免费申请样品!
24+
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增