位置:首页 > IC中文资料第12400页 > EA11001A
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
EA11001A
80~100W AC-DC Single Output Desk Top Type
文件:110.96 Kbytes Page:2 Pages
RSG
HITAG reader chip
PHILIPS
飞利浦
HITAG reader chip
PHILIPS
飞利浦
11 GHz Buffer Amplifier MMIC
General Description The RMWB11001 is a 2-stage GaAs MMIC amplifier designed as a 10.5 to 11.7 GHz Buffer Amplifier for use in point to point and point to multi-point radios, and various communications applications. In conjunction with other Fairchild RF amplifiers, multipliers and mixers it forms
FAIRCHILD
仙童半导体
11-33 GHz Tripler MMIC
General Description The RMWT11001 is an 11 to 33 GHz Tripler designed for use in point to point and point to multi-point radios, and various communications applications. In conjunction with other Fairchild RF Components amplifiers, multipliers and mixers it forms part of a complete 38 GHz transmi
FAIRCHILD
仙童半导体
110MHz SAW Filter 2MHz Bandwidth
文件:137.88 Kbytes Page:3 Pages
SIPAT
胜普电子
EA11001A产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    EA11001A
  • 制造商
    RSG
  • 制造商全称
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 10:50:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
ANTENNA515-535GHZOMNIREV
24+
PHI
23+
##公司主营品牌长期供应100%原装现货可含税提供技术