位置:首页 > IC中文资料第8478页 > E48SR3R320PNFA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
E48SR3R320PNFA
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 3.3V/20A out
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 12V/5A out The Delphi Series E48SR Eighth Brick, 48V input, single output, isolated DC/DC converter is the latest offering from a world leader in power systems technology and manufacturing -- Delta Electronics, Inc. This pr
DELTA
台达电子
E48SR3R320PNFA
包装:散装 描述:DC DC CONVERTER 电源 - 板安装 直流转换器
DELTA
台达电子
E48SR3R320PNFA
文件:791.09 Kbytes Page:15 Pages
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 1.2V/25A out
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 1.2V/25A out The Delphi Series E48SR Eighth Brick, 48V input, single output, isolated DC/DC converter is the latest offering from a world leader in power systems technology and manufacturing — Delta Electronics, Inc. This p
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 2.5V/20A out
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 2.5V/20A out The Delphi Series E48SR Eighth Brick, 48V input, single output, isolated DC/DC converters are the latest offering from a world leader in power systems technology and manufacturing -- Delta Electronics, Inc. Thi
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 1.5V/25A out
文件:874.02 Kbytes Page:15 Pages
E48SR3R320PNFA产品属性
  • 型号
    E48SR3R320PNFA
  • 功能描述
    Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power
  • Modules
    48V in, 3.3V/20A out
BGA
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!