位置:首页 > IC中文资料第8475页 > E48SR1R825NKFA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
E48SR1R825NKFA
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 1.8V/25A out
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 1.8V/25A out The Delphi Series E48SR Eighth Brick, 48V input, single output, isolated DC/DC converter is the latest offering from a world leader in power systems technology and manufacturing -- Delta Electronics, Inc. This
DELTA
台达电子
E48SR1R825NKFA
DELTA
台达电子
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 2.5V/20A out
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 2.5V/20A out The Delphi Series E48SR Eighth Brick, 48V input, single output, isolated DC/DC converters are the latest offering from a world leader in power systems technology and manufacturing -- Delta Electronics, Inc. Thi
Delphi Series E48SR12006, 72W Eighth Brick DC/DC Power Modules: 48V in, 12V/6A out
Delphi Series E48SR12006, 72W Eighth Brick DC/DC Power Modules: 48V in, 12V/6A out The Delphi Series E48SR12006 Eighth Brick, 48V input, single output, isolated DC/DC converter is the latest offering from a world leader in power systems technology and manufacturing ― Delta Electronics, Inc. This
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 1.5V/25A out
文件:874.02 Kbytes Page:15 Pages
E48SR1R825NKFA产品属性
  • 型号
    E48SR1R825NKFA
  • 功能描述
    Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power
  • Modules
    48V in, 1.8V/25A out