位置:首页 > IC中文资料第8478页 > E48SR12007PNFA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
E48SR12007PNFA
Delphi Series E48SR12007, 84W Eighth Brick DC/DC Power Modules: 48V in, 12V/7A out
Delphi Series E48SR12007, 84W Eighth Brick DC/DC Power Modules: 48V in, 12V/7A out The Delphi Series E48SR12007 Eighth Brick, 48V input, single output, isolated DC/DC converter is the latest offering from a world leader in power systems technology and manufacturing ― Delta Electronics, Inc. This
DELTA
台达电子
E48SR12007PNFA
包装:散装 描述:DC DC CONVERTER 电源 - 板安装 直流转换器
DELTA
台达电子
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 1.2V/25A out
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 1.2V/25A out The Delphi Series E48SR Eighth Brick, 48V input, single output, isolated DC/DC converter is the latest offering from a world leader in power systems technology and manufacturing — Delta Electronics, Inc. This p
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 2.5V/20A out
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 2.5V/20A out The Delphi Series E48SR Eighth Brick, 48V input, single output, isolated DC/DC converters are the latest offering from a world leader in power systems technology and manufacturing -- Delta Electronics, Inc. Thi
Delphi Series E48SR12006, 72W Eighth Brick DC/DC Power Modules: 48V in, 12V/6A out
Delphi Series E48SR12006, 72W Eighth Brick DC/DC Power Modules: 48V in, 12V/6A out The Delphi Series E48SR12006 Eighth Brick, 48V input, single output, isolated DC/DC converter is the latest offering from a world leader in power systems technology and manufacturing ― Delta Electronics, Inc. This
E48SR12007PNFA产品属性
  • 型号
    E48SR12007PNFA
  • 功能描述
    Delphi Series E48SR12007, 84W Eighth Brick DC/DC Power
  • Modules
    48V in, 12V/7A out
更新时间:2026-5-13 22:58:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
ST
2016+
BGA
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!