位置:首页 > IC中文资料第8478页 > E48SR12005NKFA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
E48SR12005NKFA
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 12V/5A out
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 12V/5A out The Delphi Series E48SR Eighth Brick, 48V input, single output, isolated DC/DC converter is the latest offering from a world leader in power systems technology and manufacturing -- Delta Electronics, Inc. This pr
DELTA
台达电子
DELTA
台达电子
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 3.3V/20A out
文件:791.09 Kbytes Page:15 Pages
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 5.0V/12A out
文件:745.84 Kbytes Page:15 Pages
E48SR12005NKFA产品属性
  • 型号
    E48SR12005NKFA
  • 功能描述
    Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power
  • Modules
    48V in, 12V/5A out