位置:首页 > IC中文资料第8478页 > E48SH2R535PRFB
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
E48SH2R535PRFB
Delphi Series E48SH, 120W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 2.5V/35A out
The Delphi Series E48SH Eighth Brick, 48V input, single output, isolated DC/DC converters are the latest offering from a world leader in power systems technology and manufacturing ― Delta Electronics, Inc. This product family is available in either a through-hole or surface-mounted package and pro
DELTA
台达电子
E48SH2R535PRFB
台达电子
E48SH2R535PRFB产品属性
  • 型号
    E48SH2R535PRFB
  • 功能描述
    Delphi Series E48SH, 120W Eighth Brick Family DC/DC Power
  • Modules
    48V in, 2.5V/35A out