位置:首页 > IC中文资料第8475页 > E48SH1R540PMFH
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
E48SH1R540PMFH
Delphi Series E48SH, 120W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 1.5V/40A out
The Delphi Series E48SH Eighth Brick, 48V input, single output, isolated DC/DC converters are the latest offering from a world leader in power systems technology and manufacturing ― Delta Electronics, Inc. This product family is available in either a through-hole or surface-mounted pac
DELTA
台达电子
E48SH1R540PMFH
文件:771.45 Kbytes Page:15 Pages
DELTA
台达电子
Delphi Series E48SH, 120W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 1.2V/50A out
The Delphi Series E48SH Eighth Brick, 48V input, single output, isolated DC/DC converters are the latest offering from a world leader in power systems technology and manufacturing ― Delta Electronics, Inc. This product family is available in either a through-hole or surface-mounted package and pro
Delphi Series E48SH, 120W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 2.5V/35A out
E48SH1R540PMFH产品属性
  • 型号
    E48SH1R540PMFH
  • 功能描述
    Delphi Series E48SH, 120W Eighth Brick Family DC/DC Power
  • Modules
    48V in, 1.5V/40A out