位置:首页 > IC中文资料第8478页 > E48SH12010PKFA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
E48SH12010PKFA
Delphi Series E48SH, 120W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 12V/10A out
The Delphi Series E48SH Eighth Brick, 48V input, single output, isolated DC/DC converters are the latest offering from a world leader in power systems technology and manufacturing ― Delta Electronics, Inc. This product family is available in either a through-hole or surface-mounted pac
DELTA
台达电子
E48SH12010PKFA
文件:787.17 Kbytes Page:15 Pages
DELTA
台达电子
Delphi Series E48SH, 120W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 5V/20A out
The Delphi Series E48SH Eighth Brick, 48V input, single output, isolated DC/DC converters are the latest offering from a world leader in power systems technology and manufacturing ― Delta Electronics, Inc. This product family is available in either a through-hole or surface-mounted package and pro
E48SH12010PKFA产品属性
  • 型号
    E48SH12010PKFA
  • 功能描述
    Delphi Series E48SH, 120W Eighth Brick Family DC/DC Power
  • Modules
    48V in, 12V/10A out