位置:首页 > IC中文资料第1156页 > E3PT48D50
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
E3PT48D50
Three-Phase Output to 50A 520 Vac Touch-Proof, AC or DC Control
文件:135.16 Kbytes Page:4 Pages
TELEDYNE
华特力科
TELEDYNE
华特力科
E3PT48D50产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    E3PT48D50
  • 制造商
    Teledyne Relays
  • 功能描述
    Relay, Solid State; 50 A; 520 VAC; Solid State; 3.94 in. L x 2.99 in. H; -40 de
  • 制造商
    Teledyne Relays
  • 功能描述
    SWIT MISC - Bulk
    Teledyne Industrial
    Relay SSR 45mA 30V DC-IN 50A 520V AC-OUT 6-Pin