位置:首页 > IC中文资料 > E25A2CPS
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
E25A2CPS
STACK SILICON DIFFUSED DIODE (ALTERNATOR DIODE FOR AUTOMOTIVE)
ALTERNATOR DIODE FOR AUTOMOTIVE APPLICATION. FEATURES • Average Forward Current : IO=25A. • Reverse Voltage : 200V(Min.) POLARITY E25A2CPS (+ Type) E25A2CPR (- Type)
KECKEC(Korea Electronics)
开益禧无锡开益禧半导体有限公司
Silicon Press-Fit-Diodes High-temperature diodes
DIOTEC
德欧泰克
Silicon Press-Fit-Diodes
• Nominal Current 25 A • Repetitive peak reverse voltage 50 ... 600 V • Metal press-fit case with glass seal • Weight approx. 10 g • Compound has classification UL94V-0 • Standard packaging: bulk
DIOTEC
德欧泰克
Silicon Press-Fit-Diodes
Forward Current: 25 A Reverse Voltage: 50 to 600 V Features • max. solder tmeperature 260°C, max 5s
SEMIKRON
赛米控丹佛斯
Silicon-Press-Fit-Diodes – High Temperature Diodes • Nominal Current 25 A • Repetitive peak reverse voltage 50 ... 600 V • Metal press-fit case with glass seal • Weight approx. 10 g • Compound has classification UL94V-0
更新时间:2026-5-14 20:00:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
ST
2026+
SOP
原装正品 假一罚十!
ST
25+
SOP8
全新原装现货,价格优势
09+
SOP
全新 发货1-2天
SOP-8
全新原厂原装产品、公司现货销售
24+
SOP20
23+
专注配单,只做原装进口现货
23+
##公司主营品牌长期供应100%原装现货可含税提供技术