位置:首页 > IC中文资料第5750页 > DW025ACL
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
DW025 Triple Output-Series Power Modules 36 Vdc to 75 Vdc Input; 25 W
文件:692.19 Kbytes Page:20 Pages
LINEAGEPOWER
封装/外壳:9-DIP 模块 包装:卷带(TR) 描述:DC DC CONVERTER 5V +/-15V 25W 电源 - 板安装 直流转换器
ETC
知名厂家
隔离电源模块
ABB
ABB集团
SCRs
General Description The Teccor line of thyristor SCR semi-conductors are half-wave, unidirectional, gate-controlled rectifiers which complement Teccors line of sensitive SCRs. Teccor offers devices with ratings of 1 A to 70 A and 200 V to 1000 V, with gate sensitivities from 10 mA to 50 mA. If ga
TECCOR
SCRs
TECCOR
HIGH VOLTAGE IGNITION COIL DRIVER POWER IC
STMICROELECTRONICS
意法半导体
STMICROELECTRONICS
意法半导体
DW025ACL产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    DW025ACL
  • 功能描述
    DC-to-DC Voltage Converter
更新时间:2026-5-14 19:39:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
LUCENT
专业模块
MODULE
8513
模块原装主营-可开原型号增税票
LUCENT
26+
模块
代理全系列销售,全新原装正品,价格优势,长期供应,量大可订
23+
模块
362
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!