位置:首页 > IC中文资料第5095页 > DT600BKD
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
HIGH CURRENT PLASTIC SILICON RECTIFIER(VOLTAGE - 50 to 1000 Volts CURRENT - 6.0 Amperes)
PANJIT
強茂
PANJIT
強茂
GLASS PASSIVATED JUNCTION PLASTIC RECTIFIER(VOLTAGE - 50 to 800 Volts CURRENT - 6.0 Amperes)
HIGH POWER SWITCHING USE NON-INSULATED TYPE
HIGH POWER SWITCHING USE NON-INSULATED TYPE • IC Collector current ........................ 600A • VCEX Collector-emitter voltage ........... 350V • hFE DC current gain............................. 500 • Non-Insulated Type APPLICATION Robotics, Forklifts, Welders
MITSUBISHI
三菱电机
DT600BKD产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    DT600BKD
  • 制造商
    Schneider Electric
  • 功能描述
    BONDING KIT FOR 600A DT SWITCH
更新时间:2026-5-14 9:04:02
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
VISHAY
2023+
P-600
进口原装,现货热卖
VISHAY
23+
R-6
全新原装正品现货,支持订货
25+
P600
只做原厂原装 可含税 欢迎咨询
25+
N/A
公司只做原装,详情请咨询
N/A
柒号只做原装 现货价秒杀全网
原厂封装
原装进口公司现货假一赔百
18+
保证进口原装可开17%增值税发票