位置:首页 > IC中文资料第492页 > DRV600RTJR
DRV600RTJR价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
DRV600RTJR
DIRECTPATH??STEREO LINE DRIVER
文件:600.46 Kbytes Page:16 Pages
TI
德州仪器
DRV600RTJR
DIRECTPATH??STEREO LINE DRIVER
文件:679.27 Kbytes Page:17 Pages
TI
德州仪器
HIGH CURRENT PLASTIC SILICON RECTIFIER(VOLTAGE - 50 to 1000 Volts CURRENT - 6.0 Amperes)
PANJIT
強茂
PANJIT
強茂
GLASS PASSIVATED JUNCTION PLASTIC RECTIFIER(VOLTAGE - 50 to 800 Volts CURRENT - 6.0 Amperes)
HIGH POWER SWITCHING USE NON-INSULATED TYPE
HIGH POWER SWITCHING USE NON-INSULATED TYPE • IC Collector current ........................ 600A • VCEX Collector-emitter voltage ........... 350V • hFE DC current gain............................. 500 • Non-Insulated Type APPLICATION Robotics, Forklifts, Welders
MITSUBISHI
三菱电机
DRV600RTJR产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    DRV600RTJR
  • 功能描述
  • RoHS
  • 制造商
    Micrel
  • 输入线路数量
    1
  • 输出线路数量
    2
  • 极性
    Non-Inverting
  • 电源电压-最大
    +/- 5.5 V
  • 电源电压-最小
    +/- 2.37 V