位置:首页 > IC中文资料第167页 > DRD520T14
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
DRD520T14
Rectifier Diode
KEY PARAMETERS VRRM 1400V IF(AV) 520A IFSM 5900A FEATURES • Double Side Cooling • High Surge Capability