位置:首页 > IC中文资料第249页 > DRD3430C22
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
DRD3430C22
Rectifier Diode
KEY PARAMETERS VRRM 2200V IF(AV) 3430A IFSM 42200A FEATURES• Double Side Cooling• High Surge Capability