位置:首页 > IC中文资料第249页 > DRD2770F06
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
DRD2770F06
Rectifier Diode
KEY PARAMETERS VRRM 1400V IF(AV) 2770A IFSM 31000A FEATURES• Double Side Cooling• High Surge Capability