位置:首页 > IC中文资料第5715页 > DLW21SN900HQ2
DLW21SN900HQ2价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
DLW21SN900HQ2
SMD/BLOCK Type EMI Suppression Filters
MURATA
村田
DLW21SN900HQ2
Small size: 2.0x1.2x1.2mm
1. Small size: 2.0x1.2x1.2mm 2. Common mode impedance items of 67, 90 and 120 ohm, and they can be used for various differential signal lines, DLW21SN_HQ/DLW21SZ_HQ/DLW21SR_HQ series matches line impedance of 100 ohm line. 3. This series can suppress noise for the high-speed differential sig
MURATA
村田
DLW21SN900HQ2
ADAS Applications Processor 23mm Package (ABC Package) Silicon Revision 2.0
TI
德州仪器
DLW21SN900HQ2
文件:6.77233 Mbytes Page:426 Pages
TI
德州仪器
DLW21SN900HQ2
DESIGN ENGINEERING KITS
文件:1.01576 Mbytes Page:39 Pages
Small size: 2.0x1.2x1.2mm
Small size: 2.0x1.2x1.2mm
Small size: 2.0x1.2x1.2mm
Common Mode Choke Coil Wire Wound Type
Common Mode Choke Coil Wire Wound Type DLW21S Series (0805 Size)
文件:100.86 Kbytes Page:2 Pages
封装/外壳:水平式,4 PC 板 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:CMC 280MA 2LN 90 OHM SMD 滤波器 共模扼流圈
ETC
知名厂家
DLW21SN900HQ2产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    DLW21SN900HQ2
  • 制造商
  • 制造商全称
    Murata Manufacturing Co., Ltd.
  • 功能描述
    DESIGN ENGINEERING KITS
更新时间:2026-5-13 23:01:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
25+
N/A
12421
原装正品现货,原厂订货,可支持含税原型号开票。
SMD
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!