位置:首页 > IC中文资料 > DLW21SN501SK2L
DLW21SN501SK2L价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
DLW21SN501SK2L
DLW21S series realizes small size and low profile.
1. DLW21S series realizes small size and low profile. 2.0x1.2x1.2mm 2. High common mode impedance at high frequency effects excellent noise suppression performance. 3. Various common mode impedance items of 67 to 920 ohm can be used, considering noise level and signal frequency. 4. DLW21S se
MURATA
村田
DLW21SN501SK2L
封装/外壳:水平式,4 PC 板 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:CMC 250MA 2LN 500 OHM SMD 滤波器 共模扼流圈
ETC
知名厂家
DLW21SN501SK2L
共模滤波器
MURATA
村田
DLW21SN501SK2L
Common Mode Choke Coil Wire Wound Type DLW21S Series (0805 Size)
文件:100.86 Kbytes Page:2 Pages
Operating Temperature Range
Common Mode Choke Coil Wire Wound Type
SMD/BLOCK Type EMI Suppression Filters
DLW21SN501SK2L产品属性
  • 类型
    描述
  • 耐电压:
    125V
  • 额定电流:
    250mA
  • 直流额定电压(VDC):
    50V
  • 阻抗 @ 频率:
    500Ω@100MHz
  • 直流电阻(DCR):
    500mΩ
  • 工作温度:
    -40℃~+85℃