位置:首页 > IC中文资料第2052页 > DLG100PS12
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
DLG100PS12
50150 Watts DLG Series
文件:271.4 Kbytes Page:2 Pages
XPPOWER
DLG100PS12
包装:盒 描述:LED DRIVER CC/CV AC/DC 12V 8.3A 电源 - 外部/内部(板外) LED 驱动器
XPPOWER
36-100Watts AEBSeries
文件:640.19 Kbytes Page:4 Pages
AC-DC Power Supplies
文件:602.39 Kbytes Page:4 Pages
Single Output Enclosed Switchers
文件:992.29 Kbytes Page:6 Pages
DLG100PS12产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    DLG100PS12
  • 制造商
  • 功能描述
    LED DRIVER AC-DC 100W
  • 制造商
  • 功能描述
    LED DRIVER 12VDC 100W
    LED DRIVER, AC-DC, 100W
    LED DRIVER, 12VDC, 100W;
  • Applications
    Lighting; Power Supply Output
  • Type
    Fixed; Input Voltage
  • VAC
    90V to 305V; No. of
  • Outputs
    1; Output Voltage
  • Nom.
    12V; Output Current
  • Max
    8.3A; Output Power
  • Max
    100W;
  • Depth
    39mm;
  • Width
    68mm ;RoHS