位置:首页 > IC中文资料第4044页 > DFDA3A154K
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Plastic Film Capacitors
文件:71.25 Kbytes Page:2 Pages
PANASONIC
松下
Metallized Polypropylene Film Capacitor
文件:61.07 Kbytes Page:2 Pages
PANASONIC
松下
ELECTRONIC EQUIPMENT FILM CAPACITOR
文件:43.66 Kbytes Page:3 Pages
CHEMI-CON
文件:41.59 Kbytes Page:3 Pages
CHEMI-CON
Solid Tantalum Surface Mount Capacitors TANTAMOUNT® Molded Case, High Performance
文件:135.45 Kbytes Page:12 Pages
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
DFDA3A154K产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    DFDA3A154K
  • 制造商
    United Chemi-Con Inc
  • 功能描述
    Cap Film 0.15uF 1000V PET 10%(25 X 10.9 X 17.6mm) Radial 21.5mm 100°C Bulk