位置:首页 > IC中文资料 > DD60GB80
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
DD60GB80
DIODE MODULE
DIODE MODULE Power Diode Module DD60GB series are designed for various rectifier circuits. DD60GB has two diode chips connected in series and the mounting base is elctrically isolated from elements for simple heatsink construction. Wide voltage rating up to, 800V is avaiable for various input vol
SANREX
三社
DD60GB80
DIODE MODULE
SANREX
三社
DD60GB80
Diodes
DD60GB80产品属性
  • 类型
    描述
  • IDC(A):
    60
  • IDC(°C):
    114
  • IFSM_A(60Hz):
    1200
  • I2T(A2S):
    6000
  • VFM_V(25°C):
    1.25
  • IRRM_mA(125°C):
    20
  • trr(ns):
  • Rth(j-c)(°C/W):
    0.5
  • RoHS Compliance:
    Yes
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
专业模块
MODULE
模块原装主营-可开原型号增税票
24+
MODULE
全新原装现货
整流桥
26+
模块
代理全系列销售,全新原装正品,价格优势,长期供应,量大可订
23+
模块
360
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!