位置:首页 > IC中文资料第6757页 > DD25F120
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
DD25F120
DIODE MODULE
DIODE MODULE Power Diode Module DD25F series are designed for various rectifier circuits. DD25F has two diode chips connected in series in 25mm (1inch) width package and the mounting base is elctrically isolated from elements for simple heatsink construction. Wide voltage rating up to, 1,600V is
SANREX
三社
DD25F120
DIODE MODULE
Applications Various rectifiers, Battery chargers, DC motor drives
SANREX
三社
STANDARD RECOVERY DIODES
STANDARD RECOVERY DIODES Features High surge current capability Avalanche types available Stud cathode and stud anode version Wide current range Types up to 1200V VRRM Typical Applications Battery charges Converters Power supplies Machine tool controls
IRF
STANDARD RECOVERY DIODES
IRF
THYRISTOR MODULE
Power Thyristor/Diode Module PK25F series are designed for various rectifier circuits and power controls. For your circuit application. following internal connections and wide voltage ratings up to 1,600V are available. High precision 25mm (1inch) width package and electrically isolated mounting b
THYRISTOR MODULE
DD25F120产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    DD25F120
  • 制造商
  • 制造商全称
    SanRex Corporation
  • 功能描述
更新时间:2026-5-13 19:56:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
专业模块
MODULE
8513
模块原装主营-可开原型号增税票
整流桥
26+
模块
代理全系列销售,全新原装正品,价格优势,长期供应,量大可订
模块
全新原装正品 数量多可订货 一级代理优势
25+
25A/1200V/DI
50
全新原装、诚信经营、公司现货销售
EUPEC
24+
原装现货,可开13%税票
23+
25A1200V
120
全新原装正品,量大可订货!可开17%增值票!价格优势!
24+
23+
MODULE
原厂授权一级代理,专业海外优势订货,价格优势、品种
##公司主营品牌长期供应100%原装现货可含税提供技术